листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори- Билјана Тодоровска

Телeфон за контакт - 078/308-889

e-mail:  skovinad@gmail.com


Лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 31.12.2020 12:00:59
Документ БР.: DOC_10191-759/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации