листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 31.12.2020 година. 


Неревидирани финансиски извештаи - ТТК Банка АД Скопје - 31.12.2020.xls

Објавено на: 28.01.2021 14:24:33
Документ БР.: DOC_26445-0/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.