листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ja објавува Програмата на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2021 година.

 


Програма на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2021 година.pdf

Објавено на: 28.01.2021 15:00:58
Документ БР.: DOC_10191-83/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации