листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА АД ПРИЛЕП, согласно чл. 40 ст.5 од Правилата за котација, објавува Календар на настани за објава во 2021 год.


Календар на настани - 2021 Прилепска Пиварница АД Прилеп.doc

Објавено на: 29.01.2021 14:10:50
Документ БР.: DOC_10191-93/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации