листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година


Банки -6 и 12 - месечно известување-311220.xls

Објавено на: 05.02.2021 14:10:23
Документ БР.: DOC_26445-6/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.