листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Korekcija na izvestuvanje za akcii  na clen na Odbor na direktori


berza izvest.doc

Објавено на: 11.02.2021 09:41:34
Документ БР.: DOC_10191-125/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации