листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


PELISTERKA-Izvestuvanje za objava na nerevidirani finansiski izvestai za 2020-ta godina


Izvestuvanje Berza.pdf

Објавено на: 19.02.2021 14:40:29
Документ БР.: DOC_10191-136/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации