листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

   Vi go isprakjam izvestajot za 2020 godina.


izvestaj - konfekcija 2020.pdf

Објавено на: 23.02.2021 14:12:19
Документ БР.: DOC_10191-146/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации