листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020-31.12.2020


ZAS-12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2020.xls

Објавено на: 23.02.2021 15:02:54
Документ БР.: DOC_26445-13/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.