листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.2020-31.12.2020


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2020-31.12.2020.doc

Објавено на: 23.02.2021 15:02:59
Документ БР.: DOC_10191-149/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации