листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12. 2020


Nekonsolidirani nerevidirani finansiski izvestai so 31 12 2020.xlsx

Објавено на: 24.02.2021 08:15:58
Документ БР.: DOC_26445-14/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.