листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 31.12.2020 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.12.2020 година .xls

Објавено на: 24.02.2021 09:25:09
Документ БР.: DOC_26445-15/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.