листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Ннеревидирани финансиски извештаи 2020


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци20.xlsx

Објавено на: 24.02.2021 14:12:45
Документ БР.: DOC_26445-17/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.