листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиски извештаи 2020


obrazlozenie12.20.pdf

Објавено на: 24.02.2021 14:12:49
Документ БР.: DOC_10191-155/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации