листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи


Консолидација 01 01 -30.12.2020 Берза.pdf

Објавено на: 25.02.2021 08:31:50
Документ БР.: DOC_10191-159/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации