листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2020


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2020.xlsx

Објавено на: 25.02.2021 09:00:13
Документ БР.: DOC_26445-20/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.