листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2020 година:


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-31.12.2020-Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 26.02.2021 08:40:55
Документ БР.: DOC_26445-24/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.