листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020год. до 31.12.2020год.ќе ги објави на ден 01.03.2021год. после 13часот.

Објавено на: 26.02.2021 08:41:15
Документ БР.: DOC_10191-168/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации