листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

извештај за работењето на Грозд Струмица


Образлозение за работенјето на АД Грозд Струмица за 2020.pdf

Објавено на: 26.02.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-176/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации