листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01-31.12.2020 .xlsx

Објавено на: 26.02.2021 14:05:52
Документ БР.: DOC_26445-30/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.