листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2020 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 26.02.2021 14:45:53
Документ БР.: DOC_26445-48/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.