листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020год. до 31.12.2020год.


berza 01.01-31.12.20g..xlsx

Објавено на: 01.03.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_26445-65/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.