листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2020 година


ОКТА Финансиски извештаи 2020.xlsx

Објавено на: 01.03.2021 14:20:30
Документ БР.: DOC_26445-68/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.