листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Финансиски извештаи за пер.01.01.-31.12.2020 година-поединечни-неревидирани 


Финанси.извештаи за пер.01.01-31.12.2020-неревид.xls

Објавено на: 01.03.2021 14:12:42
Документ БР.: DOC_26445-67/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.