листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме финансиски извештаи неревидирани,неконсолидирани за РЖ Услуги АД Скопје, за период 01.01.2020-31.12.2020


берза 01.01-31.12.2020.xls

Објавено на: 01.03.2021 14:21:10
Документ БР.: DOC_26445-69/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.