листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА-СКОПЈЕ ги објавува неревидираните финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2020


01.01-31.12.2020 evropa.xls

Објавено на: 01.03.2021 14:22:15
Документ БР.: DOC_26445-70/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.