листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2020 година 


Соопштение_Финансиски резултати 2020.pdf

Објавено на: 01.03.2021 14:20:35
Документ БР.: DOC_10191-217/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации