листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Образложение  за Финасиските  резултати за период 01.01-31.12/2020 за АД ЕВРОПА-Скопје


Образложение 01.01-31.12.2020 год.-конечно.docx

Објавено на: 01.03.2021 14:22:18
Документ БР.: DOC_10191-219/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации