листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на Друштвото РЖ Услуги АД Скопје , за периот 01.01.2020-31.12.2020


Obrazlozenie za 31.12.2020 - berza.docx

Објавено на: 01.03.2021 14:21:27
Документ БР.: DOC_10191-218/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации