листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020 година.xlsx

Објавено на: 01.03.2021 15:00:18
Документ БР.: DOC_26445-75/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.