листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон ФИ 01.01-31.12.2020 година


Образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2020 година.docx

Објавено на: 01.03.2021 15:00:18
Документ БР.: DOC_10191-226/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации