листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран финансиски извештај 01.01-31.12 2020година


31.12.2020.6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци (1) (1).xls

Објавено на: 01.03.2021 15:18:12
Документ БР.: DOC_26445-77/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.