листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон неревидирани финансиски извештаи


образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2020.docx

Објавено на: 01.03.2021 15:24:09
Документ БР.: DOC_10191-227/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации