листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за период од 01.01. - 31.12.2020 Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-31.12.2020 Либерти АД Скопје.doc

Објавено на: 01.03.2021 15:25:42
Документ БР.: DOC_10191-229/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации