листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2020-31.12.2020 Макстил АД


31.12.20 -6 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 01.03.2021 15:44:48
Документ БР.: DOC_26445-79/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.