листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiskiizvestai za period 01.01-31.12.2020


12 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 03.03.2021 09:34:09
Документ БР.: DOC_26445-82/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.