листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани, Во прилог објавуваме  , корегиран извештај за паричен тек .

Со почит


Copy of берза 01.01-31.12.2020.xls

Објавено на: 04.03.2021 14:07:30
Документ БР.: DOC_26445-84/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.