листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2020


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2020 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 04.03.2021 15:44:00
Документ БР.: DOC_26445-85/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.