листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2020-31.12.2020 МЗТ ПУМПИ АД Скопје


Неревидирани финансиски извештаи МЗТ Пумпи ад скопје 01.01.2020-31.12.2020.xls

Објавено на: 11.03.2021 15:08:32
Документ БР.: DOC_26445-90/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.