листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Nerevidirani finansiski izvestai 31.12.2020


PELISTERKA AD - 31.12.2020.xlsx

Објавено на: 12.03.2021 15:28:21
Документ БР.: DOC_26445-93/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.