листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2020

 


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31,12,2020.xls

Објавено на: 15.03.2021 09:53:46
Документ БР.: DOC_26445-95/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.