листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи од 01.01.-31.12.2020 за  АД „Грозд“ Струмица


Консолидирани фин.извештаи Берза - 2020год..xls

Објавено на: 22.03.2021 09:00:09
Документ БР.: DOC_26445-104/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.