листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори:

Горан Чалоски

тел: 070 254 233

e-mail: g.caloski@slavej.com.mk 


Odluka za naznac.na lice za kontakt so investitori.PDF

Објавено на: 25.03.2021 15:39:54
Документ БР.: DOC_10191-272/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации