листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Собранието на акционери одржано на 30 03 2021 ги донесе и следниве одлуки


Drugi odluki od sobranie 2021 1.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:07:13
Документ БР.: DOC_12283-3/2021
Урнек: Други одлуки од собрание