листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува кратко резиме од Финансикиот план за 2021 година:


Finansiski plan 2021 .pdf

Објавено на: 31.03.2021 09:45:07
Документ БР.: DOC_10191-291/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации