листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи  за 2020 година

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31,12.2020.xlsx

Објавено на: 31.03.2021 09:41:21
Документ БР.: DOC_26445-116/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.