листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Онраложение на остварени резултати за период од  01.01 31.12.2020 година


Образложение на финасиски извештај со 31.12.2020.pdf

Објавено на: 02.04.2021 15:29:02
Документ БР.: DOC_10191-317/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации