листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Проектиран финансиски план 2021год.-Макстил АД 


Финансиски план 2021.xlsx

Објавено на: 06.04.2021 09:54:26
Документ БР.: DOC_10191-321/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации