листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува изменет Календар на настани за 2021 година:

 


Календар на настани 2021 - Стопанска банка АД Скопје-изменет.pdf

Објавено на: 07.04.2021 08:58:47
Документ БР.: DOC_10191-325/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации