листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

На првата конститутивна седница одржана на 06.04.2021 година , Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола ги донесе следните одлуки :


Одлука избор на претседател на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола.pdf
Одлука назначување на извршен член на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола.pdf

Објавено на: 07.04.2021 14:24:33
Документ БР.: DOC_12285-8/2021
Урнек: Измени во органи на управување